زوج های دوم سریال های کره ای

10 زوج دوم دوست داشتنی سریال های کره ای

همه کسایی که از سندروم نقش دوم خسته شدند رو صدا کنید. هیچ کدوم از ما دوست نداریم بازیگرهای مورد علاقمون رو تو تلویزیون در نقش دوم ببینیم، حتی اگه اونا دوست داشتنی ترین آدم ها باشند. این قضیه وقتی بدتر میشه که اونا نقش یه عوضی نمک به حروم رو بازی کنن! وااااااااای….ببخشید، بذارید یه لحظه خشمم فروکش کنه.

بعضی وقت ها لازمه ما خودمون رو با سریال هایی که نقش های دوم مهربونی دارند و عشقی که شایسته اش هستند رو پیدا می کنند، آروم کنیم! اینجا یه لیستی داریم از زوج های دومی که اینقدر دوست داشتنی هستند که نمی تونیم ندید بگیریمشون. حتی ممکنه اونا رو بیشتر از زوج اصلی سریال با هم شیپ کنیم.

توجه: ممکنه برخی از سریال ها براتون اسپویل بشه (لو بره).

1-  نایونگ جو و اوه ده گی در ” در سرزمین ستارگان

در سرزمین ستارگان

فکر کنید یه گارد امنیتی فرودگاه اونطوری نگاهتون کنه که اوه ده گی ( کیم کیونگ نام ) به نایونگ جو ( لی سو کیونگ ) نگاه می کرد. راستش چرا که نه، کسی چه میدونه شاید وقتی یک کارمندی پریشان و گیج بشه همه آداب و رسوم رو کنار بذاره؟ اوه ده گی یک ابر انسانه چون هیچ وقت نمیذاره علاقه ی زیادش به یک نفر مانع انجام کارش بشه. به عنوان یک رئیس و مربی، اون همیشه به نایونگ جو، تازه کار سرسخت و لجباز، فضا میده و بهش برای گرفتن تصمیم هایی که لازمه خودش بگیره، احترام میذاره. جای تعجبی هم نیست که وقتی نایونگ جون با اون ارتباط چشمی برقرار میکنه به خودش سیلی میزنه که از گیجی دربیاد.

2- بان ریو و سو یون این در “هوارانگ”

یک زوج دوم دوست داشتنی راه حل مناسبی برای سریالیه که یک مثلث عشقی محوریت اصلیشه. مخصوصاً اگر اون مثلث نگرانتون میکنه. به ویژه تماشا کردن سو یون (لی دا این) و بان ریو ( دو جی هان) خنده داره چون تو بقیه لحظات، بان ریو سرد، بدعنق، و یه کمی بی احساسه؛ ولی وقتی سر و کله سو یون پیدا میشه، اون یهو مثل یه خرگوش دوست داشتنی میشه. چیز خوبی که اون داره یه دوست دختر کله خر و جیغ جیغوی که ازش محافظت کنه!

هوارانگ

3-  وو سو جی و ما سانگ گو در ” چون این اولین زندگیمه”

یک مرد چه موقعی بیشتر از همه جذابه؟ اگه بگین وقتی با توله سگ ها بازی می کنه، حق با شماست، ولی یکی دیگه از اون مواقعی که یک مرد خیلی جذابه وقتیه که اون به خاطر شما تو خونه اش با خونسردی  تمام عجیب و غریب رفتار می کنه. بهترین جذابیت سانگ گو ( پارک بیونگ اون) اینه که بهترین دوست و پشتیبان تو زندگی سو جینه (ایسوم). البته اینطور نیست که سو جین نتونه از پس مشکلاتش به تنهایی بر بیاد. اون فقط به یکی احتیاج داره که بهش یادآوری کنه که چقدر توانمنده و بعضی وقت ها اشکالی نداره به کسی تکیه کنه یا اینکه بذاره اونا بهش تکیه کنن وقتی که پشت ترک موتور جدیدش نشستند.

چون این اولین زندگیمه

4- سونگ سون وو و سونگ بورا در ” پاسخ به 1988″

اوایل سریال “پاسخ به 1988” نزدیکه که گول بخوریم، جایی که به نظر میرسه ممکنه سون وو ( گو کیونگ پیو) شوهری باشه که برای دوک سون ( هیری از Girls Day) مقدر شده. خدا رو شکر که این اتفاق نمی افته، و گر نه ما فرصت دیدن سون وو و خواهر بزرگتر دوک سون، بورا (ریو هه یونگ)، رو از دست میدادیم. ما عاشق روش پر حجب و حیای اونا ییم که سعی می کنن این رسم نونا/دونسنگی رو به شریک های یکسانی برای زندگی تغییر بدن. خیلی طول میکشه تا اونا به این نقطه برسند، ولی وقتی در نهایت اینکارو می کنن، حتما باید دستمال کاغذی کنارتون باشه تا اشک شوق اونا رو پاک کنید.

پاسخ به 1988

5- سانی و فرشته مرگ در “گابلین”

بیاید موج تراژدی، حماسه و عشقی که این زوج بی بروبرگرد از خودشون ساطع کردن رو نادیده بگیریم. بله، سانی ( یو اینا) و فرشته مرگ ( لی دونگ ووک) برای هم مقدر شده بودن. بله، واقعاً، واقعاً (واقعاً) غم انگیزه که سرنوشت مدام اون ها رو با هم آشنا می کرد تا فقط اونا رو از هم جدا کنه. ولی ما می تونیم  رو این موضوع تمرکز کنیم که فرشته مرگ به سانی گفت اسمش کیم وو بینه؟ و اینکه حتی نمی دونست چطوری از تلفن برای تماس با اون استفاده کنه؟ این ها همون جزئیاتی هستن که باید بهشون توجه کنیم، دوستان!

گابلین

6- کیم جو مان و بک سول هی در “مبارزه در راهم”

ما همه مون تو زندگیمون از این زوج ها داریم. اونا همیشه با همن و انگار هیچی نمی تونه از هم جداشون کنه. رابطه سول هی ( سونگ ها یون) و جو مان ( آن جه هونگ) واقع بینانه داره نشون میده که وقتی برای یک مدت طولانی با کسی هستین که ازش توقع دارین، چه اتفاقی میفته. اینجا هیچ خبری از پیش هم برگشتن های خوش بینانه و دراماتیک نیست. در عوض، ما یک داستان عشقی آرام و شیرین داریم که خیلی بیشتر آدم رو تحت تاثیر قرار میده چون بهم خوردن رابطه شون و ساختن دوباره اون زمان می بره. وقتی شخصیت های دوم تغییر می کنند و بزرگ میشن ما اونا رو بیشتر دوست داریم.

مبارزه در راهم

7- کیم پیل سوک و جیسون در ” بلند پرواز باش”

دلمون براتون تنگ شده، “Milky Couple” ! پیل سوک (آیو) و جیسون ( وو یونگ از 2PM) هنرپیشه هایی بودن که در سریال “بلند پرواز باش” خودنمایی می کردن. تماشا کردن سیر داستان اون ها از خانم سوشی ترسو و یک آمریکایی فریبنده و جذاب تا یک ستاره نوظهور با استعداد و یک دوست پسر نسبتاً حسود، خنده دار و بامزه است.

بلند پرواز باش

8- هونگ بک گیون و پای در “من ربات نیستم”

این یکی، یک عاشقانه ربات محوره که به طرز شگفت آوری قابل بازگوییه. بک گیون (اوم کی جون) و پای (پارک سه وان) نقش های دومی هستن که وقتی خودشون رو با قهرمان مرد و زن دوست داشتنی تیم آلفامون مقایسه می کنن، یه ذره غیر قابل اعتماد میشن.  ما دوست نداشتیم ببینیم چون اونا ستاره های دلفریب این سریال نیستن، بی خیال احساسشون میشن.

من ربات نیستم

9- لی ها ایم و سونگ کی جون در “شادی شیطانی

ویروس خوشحالی کی جو ( لی هو وون ملقب به Hoya) یک شخص کاملاً مناسب برای بهتر جلوه دادن ستاره معروف و پرافاده ها ایم ( لی جو یون) هست. اون تنها کسیه که نمیترسه به اون بگه چه خبره و نقطه ضعفش چیه.  اولش این دو نفر به طرز خنده داری با هم راحتن، چون به طور دراماتیکی توی یک وضعیت عجیب غریبی تو یک انبار مشروب گیر میفتن. بعضی وقتا ها ایم اینقدر با این موضوع سخت کنار میاد که حتی مطمئن نیستیم دلمون میخواد اونا با هم باشن یا نه. ولی رابطه اون با کی جون باعث میشه اون جذابیتش رو حفظ کنه، دلسوزیش و اون جنبه حامی بودنش رو نشون بده که ما اصلاً نمی دونستیم وجود داره.

شادی شیطانی

10-  سو ده یونگ و یون میونگ جو در “نسل خورشید”

معمولاً این زوج اصلی هستند که پدر و مادراشون باهاشون مخالفت می کنند، ولی در “نسل خورشید” زوج دوم بیچاره مون هستن که باید نگاه سنگین پدر رو تحمل کنند. اینکه پدر میونگ جو ( کیم جی وون) یک ارتشی بالا رتبه است که میتونه بهشون دستور بده که از همدیگه دور بمونن هم فایده ای نداره. خوشبختانه برای ده یونگ (جین گو)، میونگ جو هیچ تردیدی نسبت به اینکه از رتبه و درجه خودش استفاده کنه و با خوشحالی به ده یونگ دستور بده که ضربان قلب اون رو کنترل کنه، نداره. اون نقطه ضعف ده یونگه ولی با این حال بزرگترین نقطه قوتش هم هست- البته تا وقتی که ده یونگ حرفی در مورد اینکه طرفدار RedVelvet هست نزده.

نسل خورشید

راستی شما کدوم زوج رو دوست دارین؟! به نظرتون جای کدوم زوج تو این لیست خالیه؟!


لطفا در هنگام نظر دادن به موارد زیر دقت کنید:

۱- با رعایت ادب و احترام نظر دهید و از توهین و استفاده از کلمات نادرست بپرهیزید.

۲- در نظراتتان لینک سایت، کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار ندهید و از تبلیغ بپرهیزید.  

۳- از ارسال ایمیل و شماره تلفن در نظرات خودداری کنید.

۴- به نظرات دیگران احترام بگذارید و در این قسمت از بحث های غیرمرتبط با موضوع نوشته اجتناب کنید.

نکته: در صورت مشاهده ی مغایرت با موارد بالا، کامنت شما از سایت حذف خواهد شد.

♥♥با تشکر، مجله گل آفتابگردان اوقات خوشی را برای شما آرزومند است.♥♥

Please ورود to comment
avatar
2 موضوعات دیدگاه
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کنندگان
 
پربازخوردترین دیدگاه
پرطرفدارترین موضوع
2 نویسنده دیدگاه
Bhrmahboobeh_sj نویسنده دیدگاه اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
Bhr
مهمان
Bhr

چه طوری زوج دوم سریال تریوس پشت سر من رو جا گذاشتید:)😒اونا هم از کیوت ترینا بودن😍

mahboobeh_sj
ادمین

زوج دوم های سریال گاهی واقعاً خیلی گوگولی تر از زوج اول سریالن. حتی گاهی بیشتر از اینکه درمورد زوج اول سریال کنجکاو باشم، درمورد زوج دوم کنجکاوی می کنم و برام دوست داشتنی ترن. و صد البته اونا زوج اول داستان خودشونن. از این لیستی که گفتین، به جز در سرزمین ستارگان، هوارانگ و شادی شیطانی که ندیدمشون، بقیه زوج ها رو واقعاً دوست داشتم. ❗️ خطر اسپویل و این حرفا ❗️ ۳- به نظرم از تمام زوج های سریال «چون اولین زندگیمه» می تونستیم یه چیز یاد بگیریم ۴- سونگ بورا و سون وو تو سریال خیلی زودتر… بیشتر