حضور چان سونگ از 2PM و هان جی آن در سریال So I Married An Anti-Fan

قرار است چان سونگ از 2PM و هان جی آن در سریال جدید “So I Married An Anti-Fan” بازی کنند.

در 17 آگوست، این دو بازیگر بازی در این سریال که بر مبنای یک رمان محبوب است و بازیگران نقش های اصلی آن سویونگ از Girls’ Generation و چوی ته جون هستند، را تائید کردند.

قبلا از روی این رمان یک کتاب کمیک و یک فیلم چینی با بازی چانیول از EXO، مایل یوان و سوهیون از Girls’ Generation  اقتباس شده است.

“So I Married An Anti-Fan” داستان عشق غیر منتظره هو جون، ستاره کی پاپ (با بازی چوی ته جون) و لی گیون یونگ (با بازی سویونگ) گزارشگری که درنهایت به آنتی فن شماره یک اون تبدیل می شود، را روایت می کند.

چان سونگ نقش JJ ، وارث پولدار یک گروه تجاری و مدیر یک شرکت سرگرمی را ایفا می کند که یک زمانی دوست صمیمی هو جون و اوه این هیونگ (با بازی هان جی آن) بوده است. اوه این هیونگ یک سلبریتی پرحاشیه است که بین هو جون که یک زمانی به او احساس داشته و JJ که او را به عنوان طناب نجاتش می بیند گیر افتاده است. با اینکه JJ در گذشته از هو جون جدا شده، ولی دیوانه وار به شهرت و موفقیتش در عشق حسادت می کند.

او بعدا به صورت تصادفی با لی گون گیونگ برخورد می کند در حالیکه بی رحمانه نقشه مرگ هو جون را می کشد.

چان سونگ اخیرا در سریال پرطرفدار “What’s Wrong with Secretary Kim” بازی کرد در حالیکه هان جی آن اوایل امسال در فیلم محبوب “The Vanished” بازی کرد.

شما هم از اینکه چان سونگ و هان جی آن قراره به این سریال ملحق بشن، خوشحالین؟

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از