سریال کره ای لبخند پر کشیده از نگاهت

سه احتمالی که ممکن است پایان سریال لبخند پر کشیده از نگاهت باشد!!!

خیلی از بیننده ها راجب پایان این سریال فکر کردند و نظر های متفاوتی داشتند!

در اوایل این ماه، شبکه مجبور شد بیانیه ای در مورد اینکه

( آیا این سریال از ورژن ژاپنیش که سال 2002 ساخته شده، پیروی میکند یا خیر؟) منتشر کند.

 این سریال یک ملودرام رمز آلود در مورد مردی خطرناک (سئو این گوک)، زنی که گذشته دردناکی رو با این مرد سهیمه(جانگ سو مین) و برادر کارآگاه این زن (پارک سانگ وونگ).

بیانیه رسمی اظهار داشت که تم اصلی این سریال برپایه ی ( عشق آدم ها رو نجات میده) پیش میره، ولی هیچ نظری راجب پایانی مثل ورژن ژاپنی اظهار نکردند!

سه احتمال برای پایان سریال:

1. پایانی مثل ورژن ژاپنی
در پایان قسمت 14، سئو این گوک متوجه شد که اون و جانگ سو مین سوختگی های مشابهی دارن. اون از احتمال اینکه جانگ سو مین ممکنه خواهر کوچکترش باشه که او از یاد برده، شوکه میشه! اگه این احتمال درست باشه، این همون اولین چیزیه که ما را به پایان ورژن ژاپنی می رساند که در آن زوج سریال میفهمن که در واقع خواهرو برادر هستن!!

……………………………………….

2. قربانیان کشته شده توسط پدر مویونگ کی هستن؟
یکی دیگر از سناریو های ممکن برای پایان این سریال اینه که پدر سئو این گوک ، پدر و مادر جانگ سو مین را به قتل رسانده!قربانیان کشته شده توسط پدر سئو این گوک سن مناسبی دارن که پدر و مادر جانگ سو مین باشن و زوج سریال رابطه خونی نداشته باشن. با این حال هنوزم پایان سریال غم انگیز خواهد بود، چون زوج سریال را از هم جدا میکنه حتی اگر فقط یکی از اونها بدونن!

……………………………………
3. پاپوش
امکان هم داره که سو این گوک و جانگ سو مین قربانی صحنه سازی کیم جی هیون باشن که در طول داستان احساس مالکیت پیچیده ای رو نسبت به سو این گوک نشان داده.و درواقع نشون میده که درباره او کنجکاوه و با او همدردی می کنه ، و هشداری به او میده.
وقتی سئو این گوک از اون برای پیدا کردن مادر و دونسنگش درخواست کمک میکنه و دونسنگش رو به عنوان بادری کوچکتر به یاد میاره ، جانگ سه ران میگه: من فکر نمیکنم همچین کسی باشه مثل یه برادر ، منظورم اینه!و در نا امیدی اون لبخند میزنه.

شما امیدوارین چه پایانی رو برای این سریال ببینین؟ در بخش نظرات باهامون در میون بذارین 🙂

Please ورود to comment
avatar
1 موضوعات دیدگاه
1 پاسخ های موضوع
0 دنبال کنندگان
 
پربازخوردترین دیدگاه
پرطرفدارترین موضوع
2 نویسنده دیدگاه
sara hasan zadehفرزان نویسنده دیدگاه اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
فرزان
مهمان
فرزان

شماره دو از همه بهتره😊