کنسرت آی یو 2018

کدام سلبریتی ها به کنسرت آی یو رفتن و از او حمایت کردند؟

در ۱۷ و ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸، اولین کنسرت آی یو از تور «dlwlrma» در سئول برگزار شد. این تور به مناسبت دهمین سالگرد فعالیت آی یو همچنان ادامه دارد.

بسیاری از دوستان سلبریتی آی یو هم به این کنسرت پیوستند و عکس هاشون رو در شبکه های اجتماعی گذاشتند.

از جمله ستاره هایی که در کنسرت ۱۷ نوامبر حضور داشتند، کانگ هانا، یه بین از DIA، زیکو از Block B، پارک کیونگ، پارک شی یون، سولگی و یری از ردولوت، نارا و یون جو (عضو سابق) از هلو ونوس، پارک سول می و شیم سو یونگ بودند.

در کنسرت روز ۱۸ نوامبر هم هنرمندانی مانند لی جون کی، لی سان گیون، پارک هو سان، اوه جونگ سه، شیک کی، جیون از تی آرا، جونگ اونجی از Apink، سویونگ از گرلزجنریشن، جانگ کیونگ هو، سولی، Thunder، پارک جی بین، هو یونگ سونگ و چوی ته جون حضور داشتند. گروه TWICE به عنوان مهمان به روی صحنه رفت و بعد از اجرا هم ادامه ی کنسرت را تماشا کردند.

کانگ هانا

همبازی آی یو در سریال «عاشقان ماه»، کانگ هانا چند عکس از این کنسرت در اینستاگرامش گذاشت که در کپشن نوشته: «تو خیلی زیبا و عالی بودی».

View this post on Instagram

#이지금 10주년 콘서트💜💜 징짱 정말 최고로 예쁘고 멋있었다아👸🏻

A post shared by 강한나 / Hanna (@k_hanna_) on

یه بین

یه بین (Yebin) عضو DIA که همیشه به عنوان طرفدار دو آتیشه ی آی یو معرفی شده در اینستاگرامش نوشت: «به کنسرت آی یو سونبه نیم، کسی که خیلی براش احترام قائلم و عاشقشم، رفتم. این کنسرت به مناسبت دهمین سالگرد فعالیتش هست، برای همین خیلی دلم میخواست برم و خیلی خوشحالم که تونستم برم. یه هدیه ی کوچیک براش بردم که خیلی خوشش اومد، واسه همین خیلی ممنونم. خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم چون اون منو شناخت و یادش بود. خیلی بهم خوش گذشت و اصلا فکر نمی کنم بتونم فراموشش کنم. همین که داشتم کنسرت رو میدیدم، دوباره به این فکر افتادم که باید بیشتر تلاش کنم تا یه خواننده ی عالی مثل آی یو بشم. آی یو سونبه نیم، از صمیم قلب دهمین سالگرد فعالیتت رو تبریک میگم و تا ابد طرفدارت میمونم.»

پارک سول می

بازیگر پارک سول می هم طرفدار آی یو هست و در اینستاگرامش نوشته: «امسال هم، امروز هم، من آرنجش رو گرفتم.»

پارک شی یون

خانم بازیگر، پارک شی یون عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «با هیچ کلمه ای برای توصیف کنسرت IU نیاز نیست. آی یو من کاملا عاشقت شدم.»

نارا

نارا عضو گروه Hello Venus عکسی از لایت استیک کنسرت آی یو گذاشت و در کپشن نوشت: «شاهزاده خانم آوازخوان، حتی لایت استیکش هم خوشگله.»

View this post on Instagram

오늘은 노래하는 공주님👸🏻 심지어 응원봉까지도 예뻣다..😭

A post shared by kwonnara (@hv_nara) on

هو یونگ سونگ

هو یونگ سونگ هم نوشت: «کنسرت آیو، دباک (عالیه)!! گوشام واقعا حال اومد. تا الان طرفدارت بودم، ولی فکر کنم از این به بعد بیشتر ازت طرفداری کنم. برای اینکه بیشتر از پنج ساعت روی صحنه خوندی، بهت خسته نباشید می گم.»

پارک جی بین

پارک جی بین عکسی از خودش و آی یو گذاشته و نوشته: «به محض اینکه فیلمبرداریم تموم شد خودمو به کنسرت «dlwlrma» رسوندم. ممنون که دعوتم کردی و خسته نباشی که ۵ ساعت و نیم روی صحنه با انرژی خوندی نونا. اصلا نمیشد اونجا رو ترک کرد. خیلی خوش گذشت. هنرمند عالی IU.»

لی جون کی

لی جون کی دوست صمیمی و همبازی آی یو در سریال «عاشقان ماه»، چند عکس در صفحه اینستاگرامش گذاشت و در کپشن اینطور نوشت: «یه کنسرت فوق العاده که بیش از پنج ساعت و نیم طول کشید. اونقدر از کنسرت لذت بردم و تحت تاثیرش بودم که اصلا نفهمیدم زمان داره میگذره؛ همین باعث شد به این فکر کنم که عالی ترین کارکنان و عالی ترین هنرمند چقدر باید سخت تلاش کنه تا اینقدر آمادگی داشته باشه. هنرمندی که با هنرش ده سال باارزش رو برای طرفدارهاش رغم زد. یادم نمیاد آخرین بار کی بود که از تماشای یه کنسرت اشک ریختم. خیلی ممنونم که به همچین کنسرت فوق العاده ای دعوتم کردی. یه بار دیگه احساساتی شدم و خیلی چیزا یاد گرفتم. ممنونم، جی اون (اسم واقعی آی یو).»

سولی

سولی عکسی رو با این کپشن منتشر کرد: «دهمین سالگرد فعالیتت مبارک باشه.» و توی هشتگ هاش نوشته: «همیشه در کنارت شکوفه میدم» (جمله ای که روی کارتی که در دستش هست نوشته شده).

View this post on Instagram

@dlwlrma ❤️ 징짱 유애나 10주년 축하해요 #늘너의곁에피어있을게 🌷

A post shared by 설리가진리 (Sulli) (@jelly_jilli) on

سویونگ

سویونگ از گرلزجنریشن موقع اجرای کنسرت، چند عکس رو در استوری اینستاگرامش منتشر کرد. او در کپشن نوشته: «شبی که منو درباره داستانی که اون میخواد در ۳۰ سالگی بازگو کنه، کنجکاو کرد.»

سویونگ گرلز جنریشن در کنسرت آی یو

توایس

اعضای توایس، بارها گفتن که طرفدار ای یو هستن؛ وقتی که در ۱۸ نوامبر روی صحنه به عنوان مهمان اجرا کردن، آرزوشون به حقیقت پیوست.

چه یونگ بعد از کنسرت نوشته: «ممنون که باعث شدی همچین موسیقی، کلمات و خاطرات فوق العاده ای رو بشنویم.»

داهیون و نایون در استوری های صفحه ی رسمی توایس سلفی هایی رو از خودشون با لایت استیک آی یو منتشر کردن. مومو هم عکسی با کوسن صندلیش گرفته که مادر آی یو برای همه ی حاضرین آماده کرده بود.

تبریک به آی یو و طرفداراش هم به خاطر دهمین سالگرد فعالیت این خواننده و بازیگر دوست داشتنی و هم به خاطر موفقیت در کنسرتش.


Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از