هونگ سو هیون و Microdot جدا شدند

هونگ سو هیون و Microdot جدا شدند

در ۸ ژانویه، کمپانی Content Y از سوی هونگ سو هیون این خبر را این گونه تایید کرد: «پس از تایید جزئیات این موضوع و صحبت با هونگ سو هیون، اعلام می کنیم که خبر جدایی او از Microdot درست است. با این حال، ما نمی توانیم بگوییم دلیل جدایی این دو چه بوده یا اینکه چه اتفاقی بین آنها افتاده است؛ چون این یک مسئله شخصی است.»

این دو هنرمند بعد از حضور در یک برنامه تلویزیونی با عنوان «The Fishermen and the City» که از شبکه Channel A پخش می شود، با یکدیگر صمیمی شدند. آنها سپس در جولای سال گذشته رابطه ی خود را عمومی کردند.

شایعه ی جدایی هونگ سو هیون و Microdot از اواخر سال گذشته وجود داشت، اما آنها درباره این موضوع سکوت کرده بودند. هونگ سو هیون طی یک بیانیه رسمی خبر جدایی اش بعد از ۶ ماه رابطه را تایید کرد.

Microdot اخیرا درگیر مسائل به گفته ی برخی کلاهبرداری والدینش شده است. Microdot در ابتدا در این رابطه موضع گرفت و گفت علیه کسانی که شایعاتی درباره ی والدینش منتشر می کنند، شکایت می کند؛ اما بعد رسما عذرخواهی کرد و قول داد که به عنوان فرزند آن ها مسئولیت این موضوع را برعهده گیرد. با افزایش این مباحث، او تمام برنامه هایش را لغو کرد.

پلیس اخیرا برای والدین Microdot که اکنون شهروندان کشور نیوزیلند هستند، درخواست صدور اخطاریه قرمز از سوی اینترپل کرده است. مکان اقامت Microdot و برادرش سانچز در حال حاضر ناشناخته است.لطفا در هنگام نظر دادن به موارد زیر دقت کنید:

۱- با رعایت ادب و احترام نظر دهید و از توهین و استفاده از کلمات نادرست بپرهیزید.

۲- در نظراتتان لینک سایت، کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار ندهید و از تبلیغ بپرهیزید.  

۳- از ارسال ایمیل و شماره تلفن در نظرات خودداری کنید.

۴- به نظرات دیگران احترام بگذارید و در این قسمت از بحث های غیرمرتبط با موضوع نوشته اجتناب کنید.

نکته: در صورت مشاهده ی مغایرت با موارد بالا، کامنت شما از سایت حذف خواهد شد.

♥♥با تشکر، مجله گل آفتابگردان اوقات خوشی را برای شما آرزومند است.♥♥

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از