گروه HOT

بازگشت H.O.T بعد از ۱۷ سال

گروه H.O.T قرار است بعد از گذشت ۱۷ سال، در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر ۲۰۱۸ کنسرت برگزار کنند و یک بار دیگر تمام اعضای این گروه در کنار هم اجرا می‌کنند.

طبق منابع، استقبال گرم و هیجان طرفداران، برای حضور این گروه در برنامه‌ی اینفینیت چلنج (Infinite Challenge) شبکه Mbc، روی این تصمیم تأثیر بسیار زیادی داشته است.

یکی از عوامل برگزاری کنسرت بیان کرد: «بعد از حضور H.O.T در برنامه اینفینیت چلنج و اجرای کنسرتی در این برنامه، درخواست‌های بسیاری از سوی طرفداران دریافت کردیم که خواهان برگزاری کنسرت دیگری بودند. اعضای گروه تصمیم گرفتند کنار هم جمع شوند و این درخواست را برآورده کنند.»

H.O.T در سال ۱۹۹۶ با پنج عضو، مون هی جون (Moon Hee Jun)، جانگ وو هیوک (Jang Woo Hyuk)، تونی آن (Tony Ahn)، کانگتا (Kangta) و لی جه وون (Lee Jae Won) آغاز به کار کرد. آن‌ها پنج آلبوم منتشر کردند و با گذشت سال‌ها همچنان محبوب هستند. این گروه سال ۲۰۰۱ منحل شد. از همان زمان شایعات بسیاری درباره‌ی بازگشت این گروه وجود داشت، اما ۱۷ سال طول کشید تا به حقیقت تبدیل شود.

جزئیات بیشتر درباره‌ی این کنسرت در فرصت دیگری اعلام می‌شود. با این حال، بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند که این کنسرت در مجموعه ورزشی جامشیل سئول برگزار می‌شود. این حدس طرفداران با توجه به پست‌های اعضای گروه در صفحات اجتماعی شخصی‌شان است.

اینجا طرفدار HOT داریم؟

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از