هیون بین و سون یه جین

ستاره های فیلم مذاکره از اولین دیدارشون با همدیگه صحبت کردن!

در 11 سپتامبر برنامه “Night of Real Entertainment” از شبکه SBS پخش شد، و مهموناش هیون بین و سون یه جین ، ستاره های فیلم “مذاکره”بودند. اونها در مورد کار باهمدیگه ، برای اولین بار صحبت کردند.

سون یه جین گفت که این اولین بار بود که همدیگه رو ملاقات کردیم. اولین حسم درمورد هیون بین این بود که اون واقعا پوست و موی عالی ای داره و من فکر میکردم که اون باید بازیگری باشه که بازیگرای زن واقعا درگیرش هستن. ”

هیون بین هم اعلام کرد که به این فیلم پیوسته چون سون یه جین هم این کار رو قبول کرده و نقش مقابلش بوده. “اگر من بخوام بهش نمره بدم ، قطعا باید 10 از 10 باشه . شما هم باید ببینینش.”

هیون بین همچنین درباره اینکه چطور سون یه جین واقعا او را تحت تاثیر قرار داد، صحبت کرد و گفت:وقتی دیدم که سون یه جین موهاش را برای فیلم کوتاه کرد ، من شوکه شدم چون می دانستم که بعد از این فیلم، اون یه پروژه دیگه هم داره. به هر حال موهاش رو کوتاه کرد با اینکه اینکار ممکنه باعث رنجشش بشه ولی بر ای پیروی از پروژه اینکار رو کرد. این واقعا منو تحت تاثیر قرار داد. یعنی منم میتونم انجامش بدم ؟ [منم در سطح اونم]؟ ”

“مذاکره” در مورد مردی به نام مین ته گو (هیون بین)هستش که استاد گروگان گیری در تایلنده و مذاکره کننده بحران ها چه یون (Son Ye Jin) رو گروگان میگیره ، ها چه یون باید قبل اینکه دیر بشه مین ته گو رو متوقف کنه .

این فیلم 19 سپتامبر پخش میشه.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از