همبازی شدن سونگ جونگ و جانگ هویی ریونگ

سونگ جونگ عضو اینفینیت و جانگ هویی ریونگ بازی در سریال جدید شبکه SBS را تایید کردند

سونگ جونگ، عضو گروه اینفینت و جانگ هویی ریونگ در سریال کوتاه شبکه SBS به نام «پرستاری که ناگهان ظاهر شد» همبازی می شوند.

در پنجم دسامبر آژانس Woollim Entertainment و JYP خبر دادند که این دو بازیگر در سریال «پرستاری که ناگهان ظاهر شد» (Nurse Who Suddenly Appeared) همبازی خواهند شد.

این سریال یک درام عاشقانه فانتزی در مورد یک زن است که می تواند مرگ انسانها را در اثر تصادف ببیند و یک روانپزشک که پس از شکست در زندگی‌اش توانسته شادی واقعی را بیابد و …

سونگ جونگ

سونگ جونگ در نقش وو هیون وو، روانپزشکی است که ابتدا در یک بیمارستان عمومی کار می کند اما سپس در یک کلینیک خصوصی مشغول به کار می شود.

جانگ هویی ریونگ

جانگ هویی ریونگ نقش به سو آه را در سریال بازی میکند. یک پرستار که خانواده اش را از دست داده و چشمش در یک تصادف آسیب دیده و پس از عمل پیوند قرنیه، توانایی دیدن مرگ انسانها را پیدا میکند.

سونگ جونگ قبلا، در برنامه کودک (The Unlimited Show) حضور داشت، اما این اولین نقش رسمی او در یک سریال خواهد بود. جانگ هویی ریونگ در حال حاضر در سریال کشیش (ocn) بازی می کند و قبلا در سریال های «عشق بی پروا» «دختر و پسر قرن بیستم» «تابه عشق» بازی کرده است. او همچنین در سریال رویارویی (tvn) نقش کوتاهی دارد.

این سریال در اواخر ماه دسامبر پخش خواهد شد.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از