جانگ کی یونگ و نانا

حضور جانگ کی یونگ و نانا در سریال جدید OCN تایید شد

جانگ کی یونگ و نانا قرار است در سریال جدید OCN همبازی شوند.

نقش اول زن و مرد برای سریال جدید شبکه OCN با عنوان «چشمان آبی» (Blue Eyes) تایید شد. این سریال که ژانر ملودرام دارد، بیانگر داستان مردی است که باید مرتکب قتل شود و زنی که باید او را دستگیر کند.

جانگ کی یونگ قرار است نقش یک قاتل قراردادی به نام کیم سو هیون را ایفا کند. او می تواند هر وسیله ای را به سلاحی دفاعی تبدیل کند و آنطور که می خواهد آن را به کار گیرد. او با توانایی ارزیابی سریع موقعیت، می تواند نقشه ی قتل را به طور کامل انجام دهد و فرار کند. هیچ یک از مشخصات او از جمله سن، اسم و نژادش را کسی نمی داند؛ اما قدرتمندترین سازمان هر کشور هرگاه هدفی برای نابودی داشته باشد به سراغ او می آید. او برای ایجاد رابطه با اطرافیانش مشکل دارد و همیشه در جستجوی عشق است.   

نانا قرار است نقش دو هیون جین را ایفا کند. او پس از آنکه با بهترین نمرات از آکادمی پلیس فارغ التحصیل می شود، به عنوان کارآگاه کارش را آغاز می کند. او نمیتواند بی عدالتی را نادیده بگیرد، اما از دروغ های مصلحتی می گذرد. او دارای بصیرت است و به غریزه اش اعتماد دارد، اما میداند که برای تصمیم گیری بهتر باید به داده های علمی هم توجه کند. دو هیون جین به ظاهر شخصیتی سرد و بی تفاوت دارد، اما با دیگران همدردی می کند.

تیم تولید گفته است: «انتظار داریم همکاری بین جانگ کی یونگ و نانا، دو بازیگری که جذابیت های بسیاری برای نمایش دارند به ما کمک کند که سریالی فوق العاده بسازیم. لطفا منتظر «چشمان آبی» باشید و از آن حمایت کنید. این سریال در مارس ۲۰۱۹ به روی آنتن شبکه OCN خواهد رفت.»

نظرتون درباره ی داستان و بازیگرای این سریال چیه؟لطفا در هنگام نظر دادن به موارد زیر دقت کنید:

۱- با رعایت ادب و احترام نظر دهید و از توهین و استفاده از کلمات نادرست بپرهیزید.

۲- در نظراتتان لینک سایت، کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار ندهید و از تبلیغ بپرهیزید.  

۳- از ارسال ایمیل و شماره تلفن در نظرات خودداری کنید.

۴- به نظرات دیگران احترام بگذارید و در این قسمت از بحث های غیرمرتبط با موضوع نوشته اجتناب کنید.

نکته: در صورت مشاهده ی مغایرت با موارد بالا، کامنت شما از سایت حذف خواهد شد.

♥♥با تشکر، مجله گل آفتابگردان اوقات خوشی را برای شما آرزومند است.♥♥

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از