کیم دونگ ووک و کیم جه ووک

اولین همکاری کیم دونگ ووک و کیم جه ووک، بعد از سریال «Coffee Prince»

کیم دونگ ووک و کیم جه ووک، هر دو حضور در سریال جدیدشون رو تایید و درباره ی همکاری قبلیشون در سریال «کافه پرنس» صحبت کردند.

در سریال «کافه پرنس»، کیم دونگ ووک نقش جین ها ریم، پیشخدمت بازیگوش و خونگرمی رو بازی کرد که شیفته ی گو اون چان (یون اون هه) شده بود. در حالی که کیم جه ووک نقش نو سان کی، آشپز کم حرف و آروم رو ایفا کرد. این دو بازیگر قراره همکاری دیگه ای در محیطی کاملا متفاوت داشته باشند.

کیم دونگ ووک درباره ی همکاری مجددش با کیم جه ووک گفت: «۱۱ سال از زمانی که «کافه پرنس» رو فیلمبرداری کردیم، میگذره. از بعضی لحاظ خوشحالم که میبینمش، اما از طرفی هم واقعا متعجبم که چرا انقدر طول کشید. از اینکه قراره با دوست قابل اعتمادم همکاری داشته باشم، خیلی خوشحالم و حضورش برام مایه ی آرامشه. فکر می کنم اون کسیه که میتونم بهش تکیه کنم. »

کیم جه ووک هم نظرش رو درباره این همکاری گفت: «فکر می کنم حدودا ۱۱ یا ۱۲ سال از وقتی که با هم همکاری داشتیم میگذره. الان ما به جای تجربه ها و احساسات خامی که در دهه بیست سالگی داشتیم، بعد از کسب تجربه در این ده سال، دوباره با هم ملاقات می کنیم. دونگ ووک یکی از دوستان بازیگر و همکار منه که با من همسن هست، برای همین خیلی از دیدنش خوشحالم. بی صبرانه منتظر این همکاری هستم.»

کیم دونگ ووک در پیام ویدیویی خودش گفت: «حالت چطوره؟ شنیدم حسابی برای اجراهات تلاش کردی. خیلی وقته ندیدمت، پس بیا خاطرات خوش گذشته رو تکرار کنیم و برای یه سریال عالی تلاشمون رو بکنیم. بزن بریم.»

برخلاف صحبت های خجالتی و مودبانه ی کیم دونگ ووک، کیم جه ووک پیام کوتاه و شیرینی رو برای او فرستاد: «عاشقتم، دونگ ووک. بیا سر صحنه دعوا نکنیم.»

کیم دونگ ووک و کیم جه ووک در سریالی با عنوان «The Guest» قراره بازی کنند که داستان یک روانشناس، کشیش و یک کارآگاه را روایت می کند که جنایات عجیب و غریبی را که در جامعه کره ای رخ می دهد، حل می کنند و با سبک جن گیری و جادوگری کره ای، شیطان رو از قلب مردم دور می کنند.

کیم دونگ ووک، شخصیت اصلی، یون هوا پیونگ رو ایفا می کند که با استفاده از قدرت های رونشناسانه ش مثل یک جادوگر عمل می کند. با اینکه او وظیفه سختی برای دفع ارواح شیطانی به عهده دارد، اما روحیه ی آزاد او قلب تیره را مخفی می کند.

از طرفی دیگه، کیم جه ووک نقش چوی یون، یک کشیش سرد و شکاک رو بازی میکنه که حس و اراده ی بسیار قوی دارد. با این حال، او احساساتش رو مخفی می کنه و مردم رو از خودش فراری میده.

احتمال دارد سریال «The Guest» در ماه سپتامبر روی آنتن برود.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از