کیم جانگ هیون به دلیل مشکلات سلامتی از سریال «زمان» کناره رفت

در ۲۶ آگوست، یک منبع آگاه به رسانه ها اطلاع داد که بازیگر کیم جانگ هیون ممکن است در نیمه ی دوم سریال «زمان» (Time) حضور نداشته باشد. نماینده ی شبکه MBC هم این خبر را تایید کرده است و به گفته او: «کیم جانگ هیون به دلیل مشکلات سلامتی قادر به ادامه همکاری نیست. با وجود تلاش های بسیار زیاد این بازیگر برای ادامه کار تا پایان تولید این سریال، او به استراحت ذهنی و فیزیکی نیاز دارد. امیدواریم او به زودی سلامتیش رو به دست بیاره و با شرایط بهتر به کارش ادامه بده.»

نماینده MBC در ادامه گفت: «کیم جانگ هیون از این بابت که باعث ناراحتی مخاطبانی شده که عاشق این سریال هستند، خیلی ناراحت هست. او قراره روی درمان و بهبودش تمرکز کنه و تمام تلاشش رو برای فعالیت های بهتری در آینده میکنه.»

کمپانی O& هم درباره ی این موضوع گفته: «کیم جانگ هیون اخیرا از اختلال گوارشی و خواب رنج میبره.»

تیم تولید سریال هم گفته: «او تمام تلاشش رو برای فیلمبرداری کرد تا بتونه به کارش ادامه بده. خیلی درباره ی سریال بحث کردیم و او کارکترش رو خیلی خوب و با درک عمیقی از فیلمنامه بازی کرد، امیدواریم خیلی زود خوب بشه و بتونیم دوباره سالم و سلامت ببینیمش.»

قراره به جای جایگزین کردن بازیگر جدید، فیلمنامه سریال رو اصلاح کنند و برای جلوگیری از اسپویل هم اعلام نشده که کیم جانگ هیون از چه قسمتی دیگر حضور ندارد.

 

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از