کیوهیون

واکنش Label SJ به ایجاد مزاحمت و تهدیدات علیه خواهر کیوهیون

کمپانی سوپر جونیور Label SJ در رابطه با تهدیداتی که علیه خانواده کیوهیون صورت گرفته، بیانیه ای رسمی داده است.
قبلا خواهر بزرگتر کیوهیون در صفحه ی اینستاگرامش اعلام کرده بود که یک نتیزن ناشناس به مدت سه سال مزاحمش شده است. به علاوه تلفن همراه او را هک کردند و هر روز و شب با او تماس گرفتند.

این شخص ناشناس حتی مادر او را تهدید کرده است. خواهر کیوهیون گفته است که گزارش و مسدود کردن اکانت های این اشخاص به پلیس بی فایده است و آنها با اکانت های جدیدی دوباره برمی گردند.
خواهر کیوهیون در پست اینستاگرامش، پیام های تهدیدآمیز این شخص را به اشتراک گذاشت که از یک اکانت هک شده برایش ارسال شده بود. او همچنین عکسی از چندین از دست رفته از سوی همین شخص را به اشتراک گذاشته است.

چند عکس دیگر هم از رفتار تهاجمی و تهدیدآمیز از سوی این شخص ناشناس از جمله عکسی از پدرش که در یک کافی شاپ نشسته و تهدید او برای پخش کردن شماره تلفن های خواهر کیوهیون و سایر اعضای خانواده ش در این پست وجود دارد.

بعد از اینکه خواهر کیوهیون این پست رو گذاشت، این نتیزن با پیام هایی مثل «هر کاری میگم بکن، وگرنه این دفعه واقعا پشیمون میشی. میام خونه تون و شغل کیوهیون رو نابود می کنم.» او رو تحت فشار گذاشته تا عکس ها رو از صفحه ی اینستاگرامش پاک کند. در آخر خواهر کیوهیون مجبور به حذف این عکس ها شد، اما هویت این شخص همچنان ناشناس باقی مانده است.

واکنش Label SJ به ماجرا

در ۸ ژانویه، کمپانی Label SJ علام کرد:«از آنجایی که خواهر کیوهیون به دلیل زایمان فرزندش در بیمارستان بستری است، انجام اقدامات قانونی سخت است. ما به خواسته ی خواهر بزرگتر کیوهیون احترام می گذاریم و تمام تلاشمان را می کنیم تا این موضوع آن گونه که خانواده ی کیوهیون می خواد، حل و فصل شود.»

کمپانی در ادامه این بیانیه گفته است: «چون کیوهیون فکر می کرد این موضوع یک مسئله خانوادگی است، هیچگاه از کمپانی کمک نخواست. ما بعد از خواندن پستی که خواهر کیوهیون در صفحه ی اجتماعی اش آپلود کرد از موضوع باخبر شدیم. کیوهیون گفته است که این شخص ناشناس، هرگز مستقیما خودش را تهدید نکرده است.»

کیوهیون در حال حاضر به عنوان افسر خدمات اجتماعی مشغول گذراندن دوران سربازی است.
سلبریتی های دیگری از جمله جونهو عضو 2PM، لونا عضو (f(x، و جی هیو عضو توایس هم بعد از هک و تهدید شدن و فریب خوردن خانواده هایشان از سوی نتیزن ها، اعلام نگرانی و عصبانیت کردند. لطفا در هنگام نظر دادن به موارد زیر دقت کنید:

۱- با رعایت ادب و احترام نظر دهید و از توهین و استفاده از کلمات نادرست بپرهیزید.

۲- در نظراتتان لینک سایت، کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار ندهید و از تبلیغ بپرهیزید.  

۳- از ارسال ایمیل و شماره تلفن در نظرات خودداری کنید.

۴- به نظرات دیگران احترام بگذارید و در این قسمت از بحث های غیرمرتبط با موضوع نوشته اجتناب کنید.

نکته: در صورت مشاهده ی مغایرت با موارد بالا، کامنت شما از سایت حذف خواهد شد.

♥♥با تشکر، مجله گل آفتابگردان اوقات خوشی را برای شما آرزومند است.♥♥

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از