لی سو جین و سونگ دونگ ایل

لی سو جین و سونگ دونگ ایل در سریال جدید شبکه OCN بازی می کنند

لی سو جین و سونگ دونگ ایل به سریال جدید شبکه OCN با عنوان «تله» (Trap) ملحق می شوند.

Trap، سریالی کارآگاهی درباره نماینده کانگ وو هیون (لی سو جین) است. او با خانواده اش سفر می کند و در تله ای گرفتار و زندگی اش با مشکل مواجه می شود.

کانگ وو هیون به دلیل موقعیت شغلی اش، در کشورش دارای اعتبار است. او مورد احترام جامعه است و از لحاظ ظاهری هم کمبودی ندارد، خانواده ای خوشحال دارد و حتی مورد توجه محافل سیاسی هم هست. با این حال، او به طور ناگهانی، یک فاجعه را تجربه می کند و همه چیزش را از دست می دهد.

سونگ دونگ ایل، نقش کارآگاه کارکشته ای به نام گو دونگ کوک را ایفا می کند. او که مسئول پرونده کانگ وو هیون است از تکنیک ها و غرایز منحصر به فردش برای حل پرونده استفاده می کند و حقیقت شوکه کننده ای را کشف می کند.

این سریال، اولین زیرمجموعه ی پروژه ی Dramatic Cinema شبکه OCN خواهد بود. این پروژه به صورت ترکیبی با تکنیک های فیلم و سریال ساخته می شود و تولید قوی سینما و داستان پردازی باکیفیت سریال را شامل می شود.

کارگردان این اثر، پارک شین وو است که قبلا Into the White Nite را کارگردانی کرده و نام سانگ ووک، نویسنده ی “TEN”، داستان آن را نوشته است. تولید کلی سریال تحت نظارت لی جی کیو، کارگردان سریال هایی چون The Fatal Encounter، Beethoven Virus، Damo و غیره است.

به گفته یکی از عوامل تولید: «ما تونستیم بازیگران بسیار خوبی رو در طول تکمیل و توسعه داستان دور هم جمع کنیم. هر قسمت از این سریال با صحنه های نفس گیر و پرتنش، مثل یک فیلم هست. لطفا بازی خوب لی سو جین و سونگ دونگ ایل در سریال «تله» رو تماشا کنید و از دیدن آن لذت ببرید.»

سریال «تله» (Trap) در نیمه اول ۲۰۱۹ به روی آنتن می رود.

 

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از