نانا

کناره گیری نانا از سریال Four Sons

پس از انتشار خبری که اوایل این ماه منتشر شد مبنی بر اینکه فیلمبرداری سریال “Four Sons” با کارگردان جدیدی از سر گرفته می شود، نانا بازیگر زن اصلی سریال از این سریال کناره گیری کرد.

این سریال هم سهم خودش رو از مشکلات تولید داشته، و Pledis Entertainment اعلام کرد که نانا از این سریال کناره گیری خواهد کرد.

در 23 آگوست، کمپانی او اعلام کرد: ”  نماینده ای از سریال Four sons برای اون اطلاعیه ای فرستاده و گفته که قراداد اون به صورت قانونی به پایان رسیده. ما بعد از اینکه کارها رو با نماینده قانونی مون هماهنگ کردیم، خبرتون می کنیم”

هرچند که تیم تولید موضوع را طور دیگه ای بیان کردند. تیم تولید اعلام کردن که فیلمبرداری این سریال از 27 آگوست دوباره از سر گرفته می شود و اضافه کرد: “ما هزینه ها رو پرداخت کردیم و به طور مداوم با آژانس نانا درمورد بازی مجدد در سریال رایزنی کردیم و وظایف خودمون رو انجام میدیم”

تیم تولید همچنین اظهار کردن که نانا و Pledis Entertainment حق ندارن قرارداد رو به صورت یک طرفه فسخ کنن و انتظار دارن نانا در جلسه فیلمنامه خوانی که در 25 آگوست و فیلمبرداری که در 27 آگوست برگزار میشه شرکت کنه.”

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از