پارک هیونگ شیک و جونسو در موزیکال الیزابت

تایید حضور پارک هیونگ شیک در موزیکال الیزابت و احتمال بازگشت کیم جونسو بعد از سربازی به این موزیکال

پارک هیونگ شیک حضور در موزیکال «الیزابت» را تایید کرد و کیم جونسو در حال فکر کردن به اولین نقش موزیکال خود بعد از سربازی است.

پارک هیونگ شیک به زودی بعد از ۲ سال در اولین نقش خود در موزیکال حاضر خواهد شد، در حالی که کیم جونسو از گروه JYJ هم احتمالا به این موزیکال ملحق میشه.

در ۲۸ آگوست، UAA کمپانی پارک هیونگ شیک تایید کرد که او قراره در موزیکال جدید «الیزابت» ایفای نقش کند و نقش Der Tod (The Death/مرگ) را بازی می کند.

پارک هیونگ شیک بعد از آغاز به کارش با گروه ZE:A در سال ۲۰۱۰ در موزیکال ها و سریال های بسیاری حضور داشت و جدیدترین موزیکال او در سال ۲۰۱۶ با عنوان The Three Musketeers بود.

کمپانی کیم جونسو، C-JeS Entertainment هم اخیرا تایید کرده که او داره درباره ی حضور در موزیکال «الیزابت» بعد از اتمام خدمت سربازیش در ۵ نوامبر، فکر می کنه. این کمپانی گفته که: « لطفا درک کنید که ما نمیتونیم برنامه ی مشخصی ارائه کنیم، چون جونسو هنوز به عنوان افسر پلیس در حال انجام وظیفه هست.»

کیم جونسو قبلا در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نقش Der Tod را در موزیکال «الیزابت» ایفا کرد و در جشنواره ی موزیکال کره ای ۲۰۱۲ برنده جایزه بهترین بازیگر شد. این امری عادی است که در فرایند تولید موزیکال کره ای بیش از یک بازیگر ایفای نقش یک کارکتر را انجام دهد.

موزیکال «الیزابت» در ۱۷ نوامبر در سالن Blue Square Interpark  در سئول به روی صحنه خواهد رفت.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از