بازیگران فیلم The Divine Fury

شروع فیلمبرداری فیلم جدید پارک سو جون

فیلمبرداری فیلم جدید “The Divine Fury” آغاز شد.

پارک سو جون، وو دو هوان، آن سونگ گی و چوی وو شیک با هم در فیلم جدیدی بازی می کنند، تولید این فیلم در 14 آگوست با جلوی دوربین رفتن بازیگران با موفقیت آغاز شد.

“The Divine Fury” تجدید دیدار پارک سو جون و کارگردان کیم جو هوان است که قبلا در سال 2017 در فیلم “Midnight Runners” با هم کار کرده بودن. پارک سو جون قرار است نقش یونگ هو، یک بوکسور قهرمان را بازی کند که به خاطر از دست دادن پدرش در یک تصادف مصیبت بار در کودکی دچار ضربه روحی شده است.

بازیگر کارکشته آن سونگ گی، نقش پدر آن را بازی می کند، یک کشیش درمانده و جن گیری که مدام زندگی خود را برای نجات آدم های تسخیر شده ای که با آن ها روبرو می شود، به خطر می اندازد.

بعد ملاقات پدر آن، یونگ هو سرانجام برای مبارزه ای خطرناک علیه نیروهای قدرمند شیطانی که آشفتگی و ناآرامی به بار می آورند و خشم و کینه خود را نسبت به دنیای انسانی آشکار می کنند، به او ملحق می شود.

وو دو هوان نقش جی شین را بازی می کند، فردی مرموز که توانایی دیدن ضعف های دیگران را دارد و از آن ها به نفع خود استفاده می کند، همینطور چوی وو شیک نقش پدر چوی را بازی می کند، کشیش جوانی که به پدر آن در جن گیری کمک می کند.

پارک سو جون - وو دو هوان - آن سونگ کی

کارگردان کیم جو هوان گفته است:” ما همه تلاشمون رو برای ساخت این فیلم می کنیم، اونوقت این کار تموم شده به فیلمی تبدیل میشه که سال بعد عشق زیادی را از تماشاگران سینما دریافت خواهد کرد.”

پارک سو جون اضافه کرد:” به نظر میرسه که این (پروسه تولید فیلم) قراره سفر طولانی ای باشه، برای همین به نظر من مهم ترین چیز اینه که کسی موقع فیلمبرداری صدمه نبینه. من نهایت تلاشم رو برای نقشی که بهم واگذار شده می کنم و سخت کار می کنم تا به بالا بردن کیفیت فیلم کمک کنم.”

وو دو هوان هم در این مورد گفته است:” شرکت کردن در چنین پروژه ای برای من مایه افتخاره. امیدوارم این فیلم برای همه خاطره خوبی به جا بذاره- بازیگران ارشدی که براشون احترام قائلم و تحسینشون می کنم، بازیگرانی که قراره کنارشون بازی کنم، کارگردان و تمام عوامل فیلم. من همه تلاشم رو می کنم در حالیکه به این فکر می کنم که چطور می تونم نقشم رو بازی کنم تا این  فیلم بهتر از آب دربیاد.”

در انتها آن سونگ کی نتیجه گیری کرد:” امیدوارم همه ما در حین ساخت این فیلم یکی بشیم، اونوقت این فیلم می تونه عشق بیشتری دریافت کنه، و همینطور امیدوارم پس از پایان فیلمبرداری هم همه بتونیم به عنوان یکی جشن بگیریم.”

برنامه ریزی شده فیلم در حال ساخت “The Divine Fury” در سال 2019 اکران شود.

شما هم برای این فیلم جدید هیجان زده این؟

Please ورود to comment
avatar
1 موضوعات دیدگاه
1 پاسخ های موضوع
0 دنبال کنندگان
 
پربازخوردترین دیدگاه
پرطرفدارترین موضوع
2 نویسنده دیدگاه
AuroraMiss نویسنده دیدگاه اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
Miss
مهمان
Miss

سریاله؟