پارک شی هو پیشنهاد بازی در سریال جدید معمایی عاشقانه را پذیرفت

پارک شی هو پیشنهاد بازی در نقش اول سریال جدید شبکه TV Chosun با عنوان احتمالی “Babel” را پذیرفت.

سریال “Babel” روایتگر داستان عاشقانه ای میان یک دادستان و یک بازیگر است. دادستانی که از همه چیز برای گرفتن انتقام دست کشیده و بازیگری که زندگی اش بعد از ازدواج نابود شده است. این سریال به حقیقت تلخی که در پس پرونده قتل است و دعوای قدرت هم میپردازد.

پارک شی هو نقش دادستان چا وو هیوک را ایفا خواهد کرد. او که از همه چیزش برای گرفتن انتقام دست کشیده، عاشق بازیگر هان جونگ وون می شود، کسی که قبلا با شخص دیگری ازدواج کرده است. چا وو هیوک به خاطر پرونده قتل شوهر هان جونگ وون با اون روبرو می شود. همچنین هان جونگ وون مظنون اصلی این پرونده است. چا وو هیوک سرنوشت بی رحمانه ای در انتخاب میان انتقام و عشق دارد.

پارک شی هو می گوید: «یک دادستان جاه طلب که رویای انتقام در سر داره، شخصیتی جذاب به نظر میرسه. سعی می کنم این شخصیت بی نظیر رو که برای رسیدن به هدفش تلاش می کنه و به خاطر عشق عذاب می کشه، به خوبی ایفا کنم.»

سریال “Babel” قرار است اولین سریال سال ۲۰۱۹ شبکه TV Chosun باشد. منبعی آگاه از این شبکه گفته است: « از آنجایی که دانش و تجربه های زیادی از سریال “Grand Prince” کسب کردیم، قول می دهیم که خواسته های علاقه‌مندان به سریال های عاشقانه را با یک سریال خوش ساخت برآورده کنیم.»

این سریال به کارگردانی یون سانگ شیک، کارگردان سریال هایی مانند «هوارانگ» و «تو بهترینی، لی سونگ شین» ساخته می شود.

سریال “Babel” در ژانویه ۲۰۱۹ در شبکه TV Chosun به نمایش در می آید. معرفی سریال عشق ترسناک با حضور پارک شی هو را حتما بخوانید.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از