سکانسی از سریال سی اما هفده

لحظات شیرین شین هه سان و یانگ سه جونگ در قسمت جدید سریال سی اما هفده

 سریال روزهای دوشنبه- سه شنبه شبکه  SBS “سی اما هفده” ضربان قلب مخاطب ها را با یک شب عاشقانه ی شیرین تابستانی بالا می بره.

“سی اما هفده” تصاویر جدیدی رو از وو سو ری (شین هه سان) و گونگ وو جین( یانگ سه جونگ) منتشر کرده در حالیکه زمان کافی برای لذت بردن در کنار همدیگه دارند همانطور که عشق در حال شکوفه زدنه.

این تصاویر نشون میده که وو سو ری و وو جین شب روی زمین چمنی دراز کشیدن. با اینکه وو سو ری کاملا بیداره، وو جین اینقدر سریع خوابش برده که انگار او خانه خودش خوابیده. سو ری با نگرانی ای که تو چشماش مشخصه، به او خیره میشه که یهو وو جین به سمت او برمی گرده و اون رو غافلگیر می کنه. صورت سو ری قرمز میشه و چشماش در یک حرکت سریع گشاد میشن ، و این باعث کنجکاوی مخاطب ها دراین مورد میشه که آیا او متوجه عشقش نسبت به وو جین میشه یا نه.

یکی از اعضای تیم تولید گفته : ” در این قسمت ها سو ری و وو جین یک قدم به همدیگه نزدیک تر میشن. رابطه عاشقانه آن ها ضربان قلب مخاطبان را بالا می بره و به آن ها کمک می کنه گرمی کلافه کننده هوا از یادشان بره.

سکانسی از سریال سی اما هفده

همینطور تصاویر جدیدی از پشت صحنه این سریال منتشر شده که وجه ی عجیبی از وو جین را به نمایش میذاره. در قسمت های قبلی، وو جین موقع استفاده از چاه بازکن و وقتی جوراب توری پوشیده بود، توجه زیادی رو به خودش جلب کرد. سکانس هایی که اون چاه بازکن رو طوری تو دستش گرفته بود که انگار زندگیش بهش وابسته است، حسابی مخاطب ها رو خندوند و حاکی از تغییری تو رابطه  وو جین و سو ری بود.

این چاه بازکن نه تنها فرصتی رو برای سو ری و وو جین فراهم کرد تا خاطره ای رو از زمانی که سو ری تو این خونه زندگی می کرده با هم سهیم بشن، بلکه اون دو تا رو برای لحظه ای از نظر فیزیکی و عاشقانه بهم رسوند. اون جوراب های توری بازتابی بودن از اینکه وو جین چطور کم کم روش رو به سو ری باز کرد، علی رغم اینکه هنوز سعی می کنه از مابقی دنیا کناره گیری کنه. سو ری کسی بود که این جوراب ها رو به اون داد تا بپوشه، و وو جین هم علی رغم اینکه قبلا درموردشون غر میزد اونا رو پوشید.

سکانس سریال سی اما هفده

این تصاویر نشون میدن که هر چقدر قسمت ها پیش میرن شکوفه های عشق بین رابطه ی وو جین و سو ری شکوفا میشن. اینکه چرا این دو شخصیت اون موقع شب رو زمین چمن دراز کشیدن و چه اتفاقی قراره بینشون بیفته در قسمت های پیش رو سریال ” سی اما هفده” مشخص خواهد شد.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از