یویی و لی جانگ وو

اولین جلسه فیلمنامه خوانی سریال جدید یویی

در 16 آگوست، سریال جدید آخر هفته های شبکه The Only One On My Side” ،KBS” عکس هایی از اولین جلسه فیلمنامه خوانی این سریال منتشر کردند.

جلسه فیلمنامه خوانی این سریال در 7 آگوست، در ساختمان شبکه KBS با حضور کارگردان هونگ سوک گو و نویسنده کیم سا کیونگ و تمامی بازیگران: چوی سو جونگ، یویی، لی جانگ وو، نا هه می، یو جین یی، پارک سانگ وون، چا هوا یون، ایم یه جین، جین کیونگ، پارک سونگ هون، جونگ اون وون، گو نا اون، جانگ جه سون و لی دو ایل برگزار شد

اولین جلسه فیلمنامه خوانی سریال the only one on my side

این سریال بازگشت چوی سو جونگ به دنیای دراما بعد از شش سال است، او قرار است نقش کانگ سو ایل را بازی کند کسی که هویت واقعی خود را برای محافظت از خوشبختی تنها دخترش مخفی می کند.

یویی، قرار است نقش کیم دو ران را بازی کند، زن جوانی که با خوش بینی بی پایانش، صبورانه شکست غیر منتظره ای که در زندگیش رخ داده را تحمل می کند. گفته شده این نقش صد در صد مطابق با توانایی و انرژی یویی هست.

لی جانگ وو در اولین نقشش بعد از مرخص شدن از خدمت سربازی، قرار است نقش وانگ ده ریوک، مدیر جاه طلب یک شرکت را بازی کند.

نا هه می، نقش کیم می ران را در بخش عاشقانه داستان ایفا می کند، پارک سونگ هون نقش جانگ گو ره، یون جین یی نقش رقیب یویی جانگ دا یا و جونگ اون وون نقش جانگ یی ریوک که عشق یک طرفه نسبت به شخصیت یویی دارد، را بازی خواهند کرد.

کارگردان هونگ سوک گو بعد از پایان فیلمنامه خوانی گفت:” معمولا اولین جلسه فیلمنامه خوانی روابط احساسی کمتری دارد، ولی صمیمیت بازیگران و حس داستان این لحظه را هم احساسی کرد. من به همراه سایر اعضای گروه  همه تلاشم را می کنم تا برنامه ای بسازیم که مخاطبان زیادی آن را دوست داشته باشند.”

این سریال داستان زنی است که بعد از 28 سال با ظهور ناگهانی پدرش روبرو می شود.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از