واناوان

نمایشگاه ویژه Wanna One به افتخار مدت زمانی که با هم گذراندند

واناوان قرار است یک نمایشگاه ویژه برگزار کند.

از یکم فوریه، نمایشگاه ویژه ی واناوان با عنوان «تا ابد با واناوان» (Wanna One ‘Forever’) در موزه هوافضای سانگ سانگ در یونگسان برپا می شود. این نمایشگاه شامل عکس ها و ویدیوهایی از واناوان در طول ۵۱۲ روز فعالیتش است. اعضای گروه با این نمایشگاه میخواهند برای آخرین بار تقدیر و پشیمانی خودشون نسبت به طرفدارها رو نشان بدهند.

در کنار اشیای شخصی که اعضا داوطلبانه به نمایش گذاشته اند، این نمایشگاه شامل مجموعه ای چندرسانه ای است که به صورت ویژه برای این نمایشگاه طراحی شده است. این مجموعه با استفاده از تکنولوژی های برتر از جمله روش های موشن گرافیک، واقعیت فضایی و طراحی تعاملی طراحی شده است.

واناوان برای این نمایشگاه با شرکت Mahanaim Live همکاری می کند. رئیس این شرکت در این رابطه گفته است: «واناوان در این مدت کوتاه خیلی فعال بوده است، اما عشق زیادی دریافت کردند. ما تمام تلاشمون رو کردیم تا محتوای نمایشگاه رو طوری نمایش بدیم که طرفدارها تا به حال در جایی ندیده اند. در کنارش سعی کردیم که شخصیت هر یک از اعضا رو به بهترین نحو نمایش دهیم. از آنجایی که این نمایشگاه، آخرین فرصت برای به خاطر سپردن آنها در قالب گروه واناوان است، تمام تلاشمون رو کردیم تا نمایشگاهی فوق العاده باشد.»

بلیت های این نمایشگاه در ژانویه در وبسایت رسمی نمایشگاه در دسترس خواهد بود. اعضای انجمن طرفداران این گروه می توانند بلیت ها را پیش خرید کنند.

در حال حاضر، واناوان برای آخرین کنسرتش با عنوان «در نتیجه» (Therefore) آماده می شود که از ۲۴ تا ۲۷ ژانویه در استادیوم گوچوک اسکای دام در سئول برگزار خواهد شد.لطفا در هنگام نظر دادن به موارد زیر دقت کنید:

۱- با رعایت ادب و احترام نظر دهید و از توهین و استفاده از کلمات نادرست بپرهیزید.

۲- در نظراتتان لینک سایت، کانال تلگرام یا اینستاگرام قرار ندهید و از تبلیغ بپرهیزید.  

۳- از ارسال ایمیل و شماره تلفن در نظرات خودداری کنید.

۴- به نظرات دیگران احترام بگذارید و در این قسمت از بحث های غیرمرتبط با موضوع نوشته اجتناب کنید.

نکته: در صورت مشاهده ی مغایرت با موارد بالا، کامنت شما از سایت حذف خواهد شد.

♥♥با تشکر، مجله گل آفتابگردان اوقات خوشی را برای شما آرزومند است.♥♥

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از