سوپر جونیور D&E

تماشا کنید: حضور سوپرجونیور D&E در برنامه امروز «ویکلی آیدل»

سوپرجونیور D&E که قراره این هفته با «Bout You» کامبک داشته باشند، در قسمت ۳۶۸ برنامه ویکلی آیدل که امروز، ۲۴ مرداد پخش شد، حضور داشتند.

این گروه برای اولین بار بعد از سه سال و پنج ماه برگشتند.

دونگهه و اون هیوک در این قسمت از برنامه ویکلی آیدل، در چندین بازی و چالش شرکت کردند. اولین بازی، بازی رفاقت و صمیمیت بود که باید یک سیب رو از پیشانی تا باسن شون حرکت میدادن بدون اینکه از دستهاشون استفاده کنند. در دو تلاش اولشون ناموفق بودند، اما سومین تلاششون به نتیجه رسید و تونستند چالش رو در وقت معین تمام کنند. (ویدیوی اول)

در ادامه برنامه ۷۰ ثانیه از «Bout You» رو اجرا کردند. دونگهه، به عنوان ترانه سرای این آهنگ گفت که چون میخواستن سبک هیپ هاپ و ترپ رو امتحان کنند، این آهنگ با آهنگ های قبلیشون فرق داره.

دونگهه و اون هیوک، آهنگ دبیوت شون رو هم با دوبرابر سرعت اجرا کردند. اسم این آهنگ «Oppa Oppa» هست و در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. با اینکه در اجرای این آهنگ یکم سوتی دادن، اما این چالش رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتند و نشون دادن که ۱۴ سال آیدل بودن یعنی چی. (ویدیوی دوم)

در ادامه برنامه این دو گل پسر که عاشق فوتبال هستند، مهارتشون در فوتبال رو نشون میدن و بعد از چندین بار تلاش میتونن با توپ به هدف هایی که در مقابلشون هست، ضربه بزنند. (ویدیوی سوم و چهارم)

ویدیوی این چالش ها رو میتونید در زیر تماشا کنید:

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از