یون اون هه

یون اون هه یک بار دیگر به خاطر سرقت هنری در گذشته، عذرخواهی کرد

یون اون هه یک بار دیگر به خاطر سرقت هنری که در گذشته مرتکب شده بود، عذرخواهی کرد.

در ۳۱ اکتبر، کنفرانس مطبوعاتی سریال جدید شبکه MBN با عنوان “Love Alert” برگزار شد. کارگردان جو چانگ وانگ و بازیگرانی مانند چون جونگ میونگ، یون اون هه، هان گو اون، جو وو جه، P.O از Block B و لی هه ران در این کنفرانس مطبوعاتی حضور داشتند.

در سال ۲۰۱۵، یون اون هه در برنامه مد و فشن شبکه Chinese TV با عنوان “Goddess Fashion” برای طرحش برنده مقام اول شد. کمی بعد از این برنامه* او متهم به سرقت هنری شد، چون کتی که طراحی کرده بود شباهت بسیار زیادی به طرح یکی از طراحان کره ای به نام یون چون هو داشت.

او در این رابطه گفت: «با اینکه قبلا عذرخواهی کردم، اما می خوام در اینجا به خاطر اینکه خیلی از مردم رو ناامید و ناراحت کردم، دوباره عذرخواهی کنم.»

او در ادامه گفت: «چون دارم یه پروژه ی جدید رو بعد از مدت ها شروع می کنم، خیلی نگران و هیجان زده‌ام. نگران بودم که باعث دردسر و ناراحتی بقیه بشم. به خاطر همین موقع فیلمبرداری و سر صحنه سعی کردم که از کارم لذت ببرم. خوشبختانه، فیلمبرداری با کمک بقیه به خوبی پیش میره. فکر می کنم کار روی این پروژه باعث میشه قلبم تندتر بزنه. با اینکه کمبودهای زیادی دارم، اما وقتی داشتم فکر می کردم که توی چه کاری خوبم به سریال کمدی رمانتیک «آژیر عشق» رسیدم.»

سریال «آژیر عشق» (Love Alert) درباره یک رابطه جعلی میان یک بازیگر مشهور و یک دکتر محبوب است. یون اون هه به عنوان یک بازیگر موفق و ناامید از عشق، یون یو جونگ را ایفا می کند و چون جانگ میونگ نقش دکتر چا وو هیون را بازی می کند که از محبوبیت بسیاری در میان زنان برخوردار است و علاقه ای به رابطه ی عشقی ندارد.

این سریال قرار است از ۳۱ اکتبر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در شبکه MBN روی آنتن برود.

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک  
اطلاع از